Biz Kimiz

Hikayemiz

Erbaa Otonu Tanı Ekspertiz, Fatih KARANARLIK tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin birçok ilinde bayisi bulunan Samsun merkezli “Otonu Tanı” firmasının Tokat Erbaa bayisi olan Erbaa Otonu Tanı, Erbaa’da TSE belgeli tek oto ekspertiz firmasıdır.

Erbaa Oto Ekspertiz, yeni nesil cihazlarla dünya standartlarında ekspertiz hizmetleri sunmaktadır. Sıfır ve ikinci el araçların kaza ve arıza durumları kısa sürede tespit edilerek, ekspertiz raporu olarak sunulmaktadır.

Erbaa Oto Ekspertiz, Tokat, Niksar ve Erbaa başta olmak üzere bölgenin en güvenilir ekspertiz hizmetlerini sunmaktadır. Deneyimli bir ekiple Erbaa ikinci el araç ekosistemine hizmet veren Erbaa Oto Ekspertiz, ikinci el oto check-up merkezi olarak bölgede en çok tercih edilen ekspertiz firmaları arasında yer almaktadır.

İkinci el araç ekspertiz raporlarına ilişkin tüm teknik veriler, uygun standartlarda arşivlenmektedir. Dijital ortamda arşivlenen ekspertiz raporları, gerektiğinde kısa süre içinde çıkarılabilmektedir. Profesyonel ikinci el raporu için müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Erbaa Otonu Tanı Oto Ekspertiz, müşterilerini “misafir” olarak görmektedir. Erbaa başta olmak üzere çevre il ve ilçelere hizmet verilmektedir.